Ortam Kokusu Makinesi İçin Antimikrobiyal Özellik Bitki Esansiyel Yağı

Temel bilgi
Menşe yeri: Guang Zhou Çin
Marka adı: Soyha
Sertifika: CE
Model numarası: c5462
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart Paket
Teslim süresi: 3 ~ 7 gün
Ödeme koşulları: T/T L/C
Yetenek temini: Ayda 2.500 set

Ortam Kokusu Makinesi İçin Antimikrobiyal Özellik Bitki Esansiyel Yağı

Bitki Esansiyel Yağı Uygulaması

1. Böcek Kovucu
Lavanta esansiyel yağ kokusu, sivrisinek, midges ve güveler gibi birçok böcek türü için güçlüdür. Bu tahriş edici ısırıkları önlemek için dışarıdayken lavanta yağının bir kısmını açıkta kalan cilde uygulayın. Ayrıca, bu böceklerden biri tarafından ısırılırsa, lavanta esansiyel yağı, böcek ısırıklarıyla ilişkili tahrişi ve ağrıyı azaltacak anti-enflamatuar özelliklere sahiptir.

2. Uyku indükler
Lavanta esansiyel yağı, uykusuzluğun alternatif tedavisi için ortak bir öneri haline getiren uykuyu uyarır. Yaşlı hastalar üzerinde sık yapılan çalışmalar, normal uyku ilaçlarının yerine yastıklarına lavanta esansiyel yağı konulduğu zaman uyku düzenlerinde bir artış olduğunu göstermiştir. Uyku sorunları için sıklıkla modern tıbbın yerini alabileceği insanlar üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.

3. Sağlıklı Sinir Sistemini Korur
Lavanta esansiyel yağı, sinir ve endişe sorunları için mükemmel bir tonik yapan sakinleştirici bir kokuya sahiptir. Bu nedenle, migren, baş ağrısı, depresyon, sinir gerginliği ve duygusal stresin tedavisinde de yardımcı olabilir. Ferahlatıcı aroma, sinirsel yorgunluğu ve huzursuzluğu giderirken zihinsel aktiviteyi de arttırır. Otonom sinir sistemi üzerinde iyi araştırılmış bir etkiye sahiptir, bu nedenle sık sık uykusuzluk tedavisi olarak ve ayrıca kalp hızı değişkenliğini düzenlemenin bir yolu olarak kullanılır. Bir çalışma, test alan kişilerin, teste başlamadan önce lavanta yağı ve biberiye yağını soludukları zaman zihinsel stres ve kaygıda önemli bir azalma ve artmış bilişsel işlev gösterdiğini gösterdi.

Bitki Esansiyel Yağı Detayları

Parfüm: Taze Meyveli Çiçek Notları
Üst notalar: Agarwood
Vücut notları: Kakule, Biber
Temel notlar: Vetiver, Amber

İletişim bilgileri
soyha

Naber : +8615920409068